Akademi Ciddi İş’tir.
Biz hayallerimizi gerçekleştirdik. Şimdi Sıra Sizinkilerde…
Başarılı insanlar; tam zamanında cesaretle doğru karar verebilenlerdir.

Ekran Resmi 2015-05-20 16.53.03Gastro Akademi, yiyecek içecek sektörüne fayda ve farkındalık yaratmak üzere kurulmuş T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Diplomalı eğitim veren Bursa’nın ilk ve tek Profesyonel Aşçılık Akademisidir.Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık, Pastacılık eğitimlerimizin yanı sıra; Kısa Dönem Temel Aşçılık ve Pastacılık eğitimlerimizle de yiyecek-içecek sektöründe çıtayı daha yukarıya taşımaya kararlı ekibi ile tecrübe ve bilginin harmanlandığı bir atmosferde hayatın yeni lezzetlerini keşfedeceğiniz programlarımızdan biri mutlaka sizin için.

Hobi Kulüplerimizde yer alan Günlük Workshop – Etkinliklerimizi, eğlenirken öğrenerek vakit geçirmek isteyen farklı ilgi alanlarına sahip mutfak gönüllülerine göre planlayabilmekteyiz.

Klasik, Modern ve Yöresel Türk Mutfağı ve uluslararası Dünya Mutfak kültürlerine meraklı olan ve kendisini geliştirmek isteyen bireysel ve işletmeci katılımcılara açık olan eğitimlerimizde hem kendinizi hem işletmenizi geliştirmek adına hazırlanmış programlarımız bulunmaktadır.

Gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketler için ürün Lansman Mutfağı olarak kullanmakta olduğumuz demo mutfağımız hem kurumsal lansmanlar için hem nihai tüketici ile buluşma noktası olarak sektöre hizmet veren bir buluşma noktasıdır.

Sanayi işletmeleri ve özel sektör şirketleri için özel projelendirilmiş mutfak etkinlikleri, şirket eğitimleri, motivasyon toplantıları, bayii toplantıları, özel gün davet ve kutlamalarının yanı sıra event catering hizmetlerimizle de profesyonel iş ortaklarınızdan biriyiz.

Gastronomi kültürü; birbirinden farklı malzemeleri çarpıcı bir bütünlük sağlayacak biçimde bir araya getirmeyi başarmanın yanı sıra tatların ayrımlarına şahit olarak, uyum ve dengeyi gerçekleştirebilme kabiliyetiyle bütünleşmiş incelikli ayrıntıları fark etme ve bu ayrıntılardan lezzet zevkleri yaratma olgusudur.

Kültür ve yemek arasındaki disiplinlerin keskin çizgileri arasında kendinize bir yer edinmek adına Gastro Akademi eğitimlerimiz ve ders içeriklerimiz sizlere unutmaz deneyimler yaşatacaktır.

GASTRO AKADEMİ

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment