Değerli Gastro Akademi Paydaşları,

Kuruluşumuzdan bu yana 1. Yılımızı başarılarla geride bırakmış olmamızın haklı gurunu yaşıyoruz. Mutluluk, neşe ve lezzet içinde geçen dopdolu bir yıl oldu bizim için. Bu süreçte yanımızda olan ve desteklerini bizlerden esirgemeyen değerli kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışma fırsatı yakalamış olmak da bizim için son derece sevindirici.

Geçen zaman içinde, lezzet kavramının anlamına güç katan işler yaptık gerçekten. Sayısız Restoran ve Cafe/Bistro mönülerini tasarlamakla kalmadık, içlerine sevgimizi kattık. İşletmeci gözü ile değil, müşteri gözü ile mönüye bakabilmenin, bir işletmeye neler kattığına birlikte şahit olduk. Çünkü İşletme sahipleri Gastro Akademi’nin müşterisi değil, işbirlikçi ortağıdır inancımız ile yola çıkıyoruz.

Yerel ve ulusal markaların ürün lansman toplantılarının düzenlendiği mutfağımızda, Gastro Akademi çalışanlarının özenli ve özverili desteğinin rahatlığını deneyimlediniz. Siz; ürün ve müşteri dengesine odaklanırken, bizim organizasyonumuzda ev sahipliği yapmanın operasyonel kolaylığını yaşadınız.

Özel sektör firmalarının İnsan Kaynakları bölümleri ile koordine ettiğimiz, personel memnuniyeti çalışmalarında, yoğun iş temposunda stres ile başa çıkmak için, bireysel memnuniyetin doyum noktasına ulaştığı, rutin tempodan uzaklaşmanıza imkan sağlayan günlük workshop etkinliklerimiz ile çalışan iş gücünün verimliliğine katkı sağlıyor olmaktan son derece mutluluk duyduğumuzu belirtmeden geçemeyiz.

Mutfaktaki sırların bir bir açığa çıktığı, gelenlerin tekrar gelmek için takvim kovaladığı, gelemeyenlerin aklının kaldığı bir akademiyiz artık. Yiyenlerin yiyemeyenlere neler anlattığını merak ediyorsanız, mutlaka sizde bir eğitim yada workshop etkinliğimize katılmalısınız. Hayatınıza renk katın, eğlenceli kalın, bizimle kalın. Akademi olarak güçlü köklerimizle var olurken; dallarımızda sizlerin renklerine ihtiyacımız var. Sevgiyle Kalın…

RECEP HAKAN ZİYA
Gastro Akademi – Eğitim Mutfağı,
Hakan Soğutma & Hakan Endüstriyel Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı